"Wsikoz prawdopodobnie najlepszy blog o kosmetykach i kosmetologii"

Witaj na naszym blogu gdzie nauczysz się o kosmetykach, cerze i podstawach kosmetologii

Szwajcaria, a konkretnie miasto Baar jest siedzibą założonej w 2004 roku firmy Veeam, która obecnie swym zasięgiem obejmuje w zasadzie cały świat.

Głównym zadaniem firmy jest dostarczanie rozwiązań, które zapewnią dostęp do najnowocześniejszych centrów danych. Wykorzystując najistotniejsze technologie pomaga organizacjom spełniać wymagania określone w danej branży, radykalnie zmniejszyć koszty operacyjne i kapitałowe, a także zmniejszyć zagrożenia.

Firma przygotowała już programy, które swym zasięgiem obejmą nie tylko Europę wschodnią lecz także Rosję i kraje kiedyś terytorialnie należące do tego państwa.
Zadaniem programu jest przeprowadzanie szkoleń eksploatatorów finalnych na certyfikowanych inżynierów.

Szkolenia Veeam, są szkoleniami autoryzowanymi, przygotowywane wspólnie z danym producentem, a prowadzą je doświadczeni trenerzy wspomagani odpowiednimi narzędziami. Pozwala to jak najlepiej spełnić oczekiwania uczestników szkoleń. Nauczanie obejmuje zarówno wykłady i zajęcia praktyczne, pozwala to kursantom zaznajomić się z techniką i jej kształtem. Nie mniejsze znaczenie mają także zajęcia laboratoryjne, gdzie kursanci wykorzystując zdobytą wiedzę pracują w oparciu o rzeczywiste scenariusze.

Szkolenia i certyfikaty Veeam dowodzą poziomu wiedzy technicznej niezbędnej do kompatybilnego wdrożenia i skonfigurowania aplikacji Veeam Software. Potwierdza także, że inżynier posiadł wiedzę i doświadczenie, które umożliwia zatrudnienie go jako profesjonalisty do rozwiązań Veeam. Nową wersję programu certyfikowania opracowano tak, aby umożliwić inżynierom systemowym i inżynierom wsparcia sprzedaży, wysokie kompetencje techniczne. Firma Veeam rozumiejąc przeciwności związane z podtrzymaniem nieprzerwanego działania firmy, proponuje rozwiązania zapewniające szybką weryfikację ochrony, przywracanie danych, ograniczenie ryzyka, a także pełny monitoring i zabezpieczeni przed utrata danych.

Fotografie:

nauka

szkoła

kształcenie

szkolenia

it