"Wsikoz prawdopodobnie najlepszy blog o kosmetykach i kosmetologii"

Witaj na naszym blogu gdzie nauczysz się o kosmetykach, cerze i podstawach kosmetologii

Nie da się go pomylić z terapią, nie jest to osobiste spotkanie sam na sam dwóch osób, które siadając na przeciwko siebie wcielają się w swoje role.

Wielokrotnie taka sytuacja może spowodować jeszcze większe odosobnienie w społeczeństwie. Wiele osób borykających się z problemami zamyka się na otaczający ich świat, tym samym odgradzając się od ludzi. Trening interpersonalny wychodzi na przeciw takim problemom, jest doświadczeniem przebywania z innymi ludźmi w pełniejszym wymiarze. Bezpośrednia interakcja z innymi osobami, wyznacza naszą pozycję w grupie. Pokazuje jak nasz charakter odpowiada roli społecznej. 


Pokazuje czy istnieją możliwości rozwijania umiejętności lepszego porozumiewania się między poszczególnymi członkami grupy. Sprawia, że osoby o silnym charakterze dostosowują się do osób, których usposobienie jest łagodniejsze. Ci zaś mają szansę otworzyć się i pokazać inne oblicze siebie. Taki trening jest w stanie otworzyć umysł ludzki, uwrażliwiając go na potrzeby innych ludzi. Zastosowania treningu interpersonalnego są szerokie, a jego efekty często przerastają oczekiwania uczestników. 

Nie znając grupy przed rozpoczęciem treningu jesteśmy stawiani w sytuacji, która niejednokrotnie może nas zaskoczyć i spowodować, że nasze nastawienie z jakim przychodzimy runie już w pierwszych minutach spotkania. Jest to dla nas wyzwanie. Jeśli trener też jest dla nas osobą nieznaną szok spowodowany tak dużą ilością osób obcych, może być zbyt duży. Często przed treningiem interpersonalnym inicjowane są wcześniejsze spotkania indywidualne, które mają na celu poznanie trenera.
Dowiedz się więcej o kursach i szkoleniach na stronie http://www.metrum.edu.pl

Fotografie:

trening

coaching

nauka

edukacja

szkolenia